O Krokodylu i Królu Daktylu-Archiwum - Teatr Powszechny
Scena Fraszka
Czas : 60 minut

O Krokodylu i Królu Daktylu

Marta Guśniowska

O Krokodylu i Królu Daktylu
OPIS

Na dwóch przeciwległych brzegach Nilu mieszkali dwaj najbliżsi sąsiedzi i najlepsi przyjaciele. Daktyl - wielbiciel i znawca mody, był z zawodu królem, Krokodyl – pasjonat i smakosz egzotycznej kuchni, od urodzenia był krokodylem. Wiedli spokojne przybrzeżne życie, wypełnione uroczymi przyjacielskimi pogawędkami, przekomarzaniem się, lekturami i wylegiwaniem się na słońcu. Byli dla siebie mili, życzliwi i troskliwi. Lubili się nawzajem i wspierali. Chciałoby się rzec: prawdziwi przyjaciele.
Pewnego dnia w ich poukładaną codzienność niespodziewanie wkracza Kobra. Przebiegłe i zdradzieckie zwierzę… Za jej sprawą miejsce budowanego przez wiele lat zaufania i sympatii zaczyna zajmować podejrzliwość, kłamstwo i zło. Czy najbliżsi sąsiedzi zdołają ocalić swoją długoletnią przyjaźń?

„O Krokodylu i Królu Daktylu” to urocza, mądra, pełna humoru opowieść, która przypomina o bardzo starej zasadzie – „jeżeli chcesz mieć dobrego przyjaciela, sam takim przyjacielem musisz być”…


Czas trwania: 1 godz.

fot. M. Strudzińskiprapremiera 13.05.2018

Event Properties

Event Date 13-05-2018 6:00 pm
Event End Date 13-05-2018 7:00 pm
Capacity Unlimited
Individual Price Free
Location Scena Fraszka
Reżyseria
Laura Słabińska
Scenografia i kostiumy
Aneta Tulisz-Skórzyńska
Muzyka
Filip Sternal
Projekcje video
Przemysław Żmiejko
Inspicjent
Magdalena Boduła
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.