''Marzyciel'' - Stefano Terrazzino-Spektakl - Teatr Powszechny
Duża Scena
Czas : 90 minut

''Marzyciel'' - Stefano Terrazzino

Reżyseria: Angela Ottone

''Marzyciel'' - Stefano Terrazzino
OPIS

STEFANO TERRAZZINO – sycylijczyk od 15 lat mieszkający w Polsce, zawodowy międzynarodowy tancerz. Znany polskiej publiczności z wielokrotnego udziału w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie zwyciężył 4-krotnie. Występował na deskach teatru Buffo, Rampa, Ateneum, Teatru MY. Na swoim koncie ma wiele serialowych ról, a sukcesem cieszy się choreografia do filmu „Zimna wojna”, która zdobyła wiele nagród. Ponadto aktor, wokalista, kostiumolog, a przede wszystkim Marzyciel.

Na swoją 15 rocznicę pobytu w Polsce postanowił wraz z włoską reżyserką Angelą Ottone, która również mieszka w Polsce, stworzyć spektakl taneczno-muzyczny, który opowiada swoją historię i przebytą drogę po własne marzenia. Podczas spektaklu piosenki włoskie i polskie śpiewane przez Stefano Terrazzino, choreografie taneczne w różnych stylach i monologi głównego bohatera przeplatają się ze sobą tworząc fantastyczne widowisko. W przedstawieniu wykorzystywane są popularne polskie piosenki budzące nutę nostalgii w sercach Polaków i znane włoskie utwory tak lubiane przez polską publiczność. 

Spektakl jest przedstawieniem taneczno – muzycznym, trwającym 1,5 godziny bez przerwy.

Występują: Stefano Terrazzino, Sara Janicka

Przedstawienie „Marzyciel” jest dedykowane dla widza bez ograniczeń wiekowych.

 Kup bilet

 

Event Properties

Event Date 30-11-2021 7:00 pm
Event End Date 30-11-2021 8:30 pm
Capacity Unlimited
Registered 0
Individual Price Free
Location Duża Scena
Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.