A mi to rybka | Teatr Capitol gościnnie-Spektakl - Teatr Powszechny

Kalendarium

Duża Scena
Czas : 90 minut

A mi to rybka | Teatr Capitol gościnnie

Reżyseria: Marcin Sławiński

A mi to rybka | Teatr Capitol gościnnie
OPIS

Małżeństwo z wieloletnim stażem, w którym rutyna wypełnia codzienne życie, postanawia zakupić sobie przyjaciela. Życzeniem żony Christine był co prawda rasowy york, jednak małżonek Jaques wybiera w sklepie zoologicznym mniej absorbujące zwierzę, a mianowicie… rybkę.

Od tego momentu ich mieszkanie codziennie powiększa się o kolejnego lokatora.

I tak pod ich dach trafia długoletni znajomy, od lat podkochujący się w Christine oraz bezdomna kobieta, szukająca pomocy. A wraz z każdym kolejnym gościem pojawiają się nowe tajemnice, których powiernikiem staje się pływająca w akwarium rybka.

Co mąż będzie chciał ukryć przed żoną? I co ona sama zrobiła nieprzyzwoitego?Czy wszystkie skrywane sekrety w końcu wyjdą na jaw czy rybka zachowa je dla siebie…?

Event Properties

Event Date 12-10-2021 7:00 pm
Event End Date 12-10-2021 8:30 pm
Capacity Unlimited
Registered 0
Individual Price Free
Location Duża Scena

Obsada wymienna:

Joanna Koroniewska, Daria Widawska, Łukasz Nowicki, Andrzej Deskur, Olga Nowicka, Michalina Sosna, Paweł Koślik, Wojciech Solarz

Głos rybki:

Cezary Pazura

Sprzedaż biletów zakończona
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.