Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
odwołane spektakle (Radom)

Za nami intensywne i satysfakcjonujące miesiące obfitujące w wyjątkowe wydarzenia i Państwa ulubione spektakle.

Od września 2023 do czerwca 2024 zaprezentowaliśmy 5 premier: „Jak zostałam wiedźmą”, „Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca”, „Przyjazne dusze”, „Iwona, księżniczka Burgunda” oraz „Pół na pół”. Z ogromną satysfakcją stwierdzamy, że każdy z tytułów skradł serca naszych Widzów, a zarówno młodsi i starsi znajdą w nich coś dla siebie 

Rozpoczęliśmy również próby do „Tęsknię za domem” - będzie to pierwsza premiera w nowym sezonie!

Mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na 4 wydarzenia z cyklu Czytamy Gombrowicza. Gościliśmy wspaniałych Reżyserów i Reżyserki, którzy razem z naszym Zespołem przygotowali intrygujące spojrzenia na twórczość Gombrowicza. A teraz przed nami już tylko ostatnia prosta do XVI Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego!

Rozstrzygnięty został Konkurs na plakat Gombrowiczowski - Michał Dracz stworzył oryginalną pracę, która została nagrodzona przez Jury!

Odwiedzili nas Goście z francuskiego Théâtre Brûler Détruire, którzy przyjechali do Polski, aby lepiej poznać i zrozumieć Witolda Gombrowicza.

Przygotowaliśmy szereg wydarzeń, a wśród nich: debaty literackie „O! Ironio!”, „Kapitał kulturowy zmęczenia”, czytania performatywne „Boska komedia/ Komedia Polska”, ”Fucking in Bruxelles”. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tych spotkań! Było wspaniale!

Na naszych scenach wystąpili również Goście prezentujący swoje spektakle, były to m.in.: Teatr z Seulu „Medea i jej sobowtór”, „Pani Pylińska i sekret Chopina” czy „Sonety Szekspira 43-80”.

Nie zabrakło w naszym repertuarze propozycji muzycznych - odbyły się koncerty „Modest project”, „Niezwykli jak Jan Kiepura” i „Osiecka czuła jazz”.

Dziękujemy, że są Państwo niezmiennie z nami i jedyne, czego sobie życzymy, to żeby następny sezon był równie udany!

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design