Teatr Powszechny - Teatr Powszechny
odwołane spektakle (Radom)

„Ferdydurke” w Teatrze Telewizji!
Premiera telewizyjna spektaklu odbyła się we wtorek 11 października! 

Wielkie brawa dla całego Zespołu, który pracował przy nagraniu! Aktorzy: Agnieszka Grębosz, Natalia Samojlik, Joanna Zagórska, Przemysław Bosek, Adam Majewski, Mateusz Michnikowski, Mateusz Paluch, Michał Węgrzyński dali z siebie 120%, a efekty są powalające! Jesteśmy z Was dumni!

Dziękujemy reżyserce Alinie Moś – Kerger, scenografce Natalii Kołodziej, Łukaszowi Matuszykowi odpowiedzialnemu za muzykę oraz choreografce Katarzynie Kostrzewie za przygotowanie pięknego i spójnego przedstawienia!

Składamy podziękowania na ręce Teatru Telewizji! To dla nas ogromny zaszczyt i niezmiernie cieszymy się z możliwości zaprezentowania naszego spektaklu w gronie najlepszych polskich przedstawień! Dziękujemy pani Kalinie Cyz, Dyrektor Teatru Telewizji i redaktor naczelnej TVP Kultura, panu Markowi Bikowi, realizatorowi wizji i całemu Zespołowi, z którym mieliśmy przyjemność pracować!

Spektakl można obejrzeć na VOD.

Dziękujemy, że są Państwo z nami! Przed nami kolejne wyzwania!

Image
Image
Image
Image
PARTNERZY TEATRU
COPYRIGHT © 2020. Teatr powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
Projekt: Adam Żebrowski    |    Wdrożenie: Flexi Design

Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Należy pamiętać, że w przypadku braku zgody nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.